Aksaray Ulan Burası Yok Bu Şehrin Perde Arkası ... !!!

Sitemize HoşGeLdiniz, Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olalım ..

||| www.aksarayhaber.de.vu ||| Aksaray Haber Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Sitemize HoşGeLdiniz, Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olalım ..

||| www.aksarayhaber.de.vu ||| Aksaray Haber Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksarayspor Taraftar Sitesi, Aksaray Haberleri, Haber Aksaray, Guncel Aksaray,Aksarayspor.Net.Tc, Grup Siyah-Beyaz, Ateşli Taraftar, Aksaray Amatör Lig ,Aksaraysporlular, 68

Uğur Eşmekaya; "Yediğimiz Gollere Çözüm Bulamıyoruz.."

djizzet_68
    djizzet_68

Rep Puanı : 5

Uğur Eşmekaya; "Yediğimiz Gollere Çözüm Bulamıyoruz.." Empty Uğur Eşmekaya; "Yediğimiz Gollere Çözüm Bulamıyoruz.."

Mesaj tarafından djizzet_68 Çarş. Nis. 08, 2009 4:20 pm

UĞUR HOCA ÇOK SİTEMLİ...

Uğur Eşmekaya; "Yediğimiz Gollere Çözüm Bulamıyoruz.." Ugurn

Uğur Eşmekaya,yenen bariz hatalı gollere anlam veremediğini ve bunlardan çok puan kayıplarına uğradıklarını belirterek,buna mutlaka çözüm bulmalıyız,dedi.

Aksaraysporun antrenörü Uğur Eşmekaya yenen gollerden dolayı çok sıkıntılı.Çok basit goller yediklerini ve buna da bir anlam veremediğini söyleyen Eşmekaya;’’ Maçta özellikle ilkyarıda bariz bir üstünlüğümüz vardı. 2 kez öne geçtik.rakibin ilk yarıda yediğimiz golün dışında ki o da pozisyon değildi,pozisyonu bile yoktu.İkinci yarıya da aslında kontrollü ve iyi başladık.Rakip atak oynar gibi görünsede pozisyon bulamıyordu.Ben defansa bir adam daha alacaktım ve orta sahaya da yorulan birinin yerine tam oyuncu değişikliği yapacakken Tolga başım dönüyor topu göremiyorum deyince Mevlüt’ü almak zorunda kaldım ve planlarım değişti.İşte tam bu sırada 4-5 kişi kalecimiz Ali’de dahil direğin dibinden topu uzaklaştıramadı ve inanılmaz bir gol yedik.İşte bu maçın kırılma noktası oldu.Şayet bu golü yemesek biz bir daha atabilir ve maçı koparabilirdik.Son golde moral bozukluğundan geldi.Ben bu kadar ucuz ve basit gollere anlam veremiyorum.Biz bu gibi golleri yenildiğimiz maçlarda da gördük.Bu da bizim birçok puan kaybına uğramamıza sebep verdi.Şimdi biz bu puanları toplasak yukarılara çıkmıştık.Ama henüz her şey bitmedi.takımımız iyi oynamaya başladı.Bu sevindirici bir gelişmedir.Bu hafta Ramazan ve Ferhat’da oynayacak.defansta sıkıntı yaşamayacağız inşallah.Orhangazi maçını evimizde yenerek Düzce’yi yakalamak istiyoruz.Bu hafta kendimizi affettireceğiz.Buradan sabırlı taraftarımıza teşekkür ederim.Yine bu hafta maçımıza gelip desteklesinler.’’ dedi.

Öte yandan Orhangazi maçının hazırlıklarına hiç ara vermeden başlayan ekibimiz bir an önce moralleri düzeltip bu maça konsantre olmaya çalışıyorlar. Ayrıca bugün Ankara’da oynanacak olan Keçiörengücü –Düzcespor maçının sonucunu da bütün spor camiamız merakla bekliyor.</SPAN>

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 5:42 pm