Aksaray Ulan Burası Yok Bu Şehrin Perde Arkası ... !!!

Sitemize HoşGeLdiniz, Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olalım ..

||| www.aksarayhaber.de.vu ||| Aksaray Haber Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Sitemize HoşGeLdiniz, Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olalım ..

||| www.aksarayhaber.de.vu ||| Aksaray Haber Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksarayspor Taraftar Sitesi, Aksaray Haberleri, Haber Aksaray, Guncel Aksaray,Aksarayspor.Net.Tc, Grup Siyah-Beyaz, Ateşli Taraftar, Aksaray Amatör Lig ,Aksaraysporlular, 68

SONUNDA PES ETTİ !...

Gamze68
    Gamze68

Rep Puanı : 5

SONUNDA PES ETTİ !... Empty SONUNDA PES ETTİ !...

Mesaj tarafından Gamze68 Salı Mayıs 19, 2009 5:43 pm

Amacım kimseye çamur atmak değil.
    Aksarayspor’da kulüp başkanı Yaşar Özçifçi ligin tamamlanmasına 1 hafta kala dün yaptığı basın toplantısında başkanlıktan istifa ettiğini açıkladı. Keçiören belediye ile geçtiğimiz Pazar günü ****** stadından oynanan ve Aksarayspor lehine 3-2 sonuçlanan mücadelede şehrin büyüklerinin ve taraftarın takımı yalnız bırakmasından dolayı maç sonunda sitemli açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Özçifçi dün yaptığı basın toplantısında ise şu açıklamalara yer verdi.

“Bütün Taraftarlardan Özür Diliyorum”

“ Bugün itibari ile Aksarayspor kulüp başkanlığından istifa ediyorum. İstifa etmemde en büyük neden şehrin ilgisizliği ve duyarsızlığı oldu. Çünkü kritik bir maç oynuyoruz ama şehrin büyüklerinden kimse yanımızda yok. Kimseye çamur atma gibi amacım yok. Ama bu kadar ilgisizlik takımın sonunu getirdi. Ben kendi adıma elimden geleni yaptım ve vicdanımda bu konuda çok rahat. Son haftaya girilirken bir umut olarak İnegöl maçı için şehrin büyükleri ile görüştüm ama olumlu cevap alamadım. Kısaca her zaman olduğu gibi ışık bulamadım. Şayet son maçta destek olsalar bu takımı ligde bırakırım bu konuda namus sözü veriyorum. Sezon boyunca Tek başıma mücadele ettim. Mutlaka hatalarımız oldu. Şayet bir maç kazansak ligde kalırdık. Ama olmadı.
    “Anladım ki mücadele etmeme değmezmiş”

“İnegöl maçına gitmeyi düşünmüyoruz”

Son maçta gördüm ki mücadele etmeme değmezmiş. Aksarayspor bu şehre fazla ve çok lüks geldi. Bu saatten sonra kurtulma şansımız çok zor. Ligin son haftasında İnegöl maçına da gitmeyi düşünmüyoruz.
    Futbolcularda Umutlarını Kaybetti ve Şehirden Gittiler.”
    25 yıl aradan sonra Aksarayspor geldiği amatör kümeye düştü diyebiliriz. Bundan sonra bir 5 yada 10 yıl daha çıkamaz.? Komşu illerimizin bu konuda hali ortada. Takımın düştüğüne sevinen çok insan var bana göre. Eleştirenler ve düştüğüne sevinenler biraz takıma sahip çıksalardı Aksarayspor bu durumda olmazdı. Düzce şehir olarak ligde kalmayı hak etti. Bütün şehir kenetlendi. Büyükleri ,taraftarları takıma sahip çıktı. Ama Aksaray’da bunu yapamadık. Bu gerçekten çok üzücü. Artık şehrimizin büyüklerinin kafaları ağrımayacak. Bütün Aksarayspor taraftarından özür diliyorum. Şunu da belirtmek istiyorum bugün bırakmamın sebebi ilgisizlik ve duyarsızlık. Kaçıp gidecek olsam daha önce giderdim" şeklinde veda etti.

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 2:31 am