Aksaray Ulan Burası Yok Bu Şehrin Perde Arkası ... !!!

Sitemize HoşGeLdiniz, Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olalım ..

||| www.aksarayhaber.de.vu ||| Aksaray Haber Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Sitemize HoşGeLdiniz, Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olalım ..

||| www.aksarayhaber.de.vu ||| Aksaray Haber Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksarayspor Taraftar Sitesi, Aksaray Haberleri, Haber Aksaray, Guncel Aksaray,Aksarayspor.Net.Tc, Grup Siyah-Beyaz, Ateşli Taraftar, Aksaray Amatör Lig ,Aksaraysporlular, 68

2 posters

Uğur Eşmekaya Eleştirilere Cevap Verdi

DjemstiL
    DjemstiL
    Admin
    Admin

Rep Puanı : 0

Uğur Eşmekaya Eleştirilere Cevap Verdi Empty Uğur Eşmekaya Eleştirilere Cevap Verdi

Mesaj tarafından DjemstiL Çarş. Nis. 01, 2009 11:23 am

Eşmekaya şahsı hakkında yapılan eleştirilere ise sitemli cevap vererek oyuncularına sahip çıktı.

Aksarayspor’da antrenör Uğur Eşmekaya son günlerde bazı basın organlarında şahsı adına çıkan ve kişisel haklarına dokunan, ağır eleştirilere cevap vererek suskunluğunu bozdu. Aksaray halkının yakından tanıdığı ve siyah beyazlı ekipte ilk devrenin son haftalarında takımın başına getirilerek tek sorumlu olan Eşmekaya son oynanan Keçiörengücü maçında alınan yenilgi sonrasında bütün faturanın kendine kesilmesine saygı duyduğunu ancak kişisel haklarını zedeleyici ve ağır ithamlarda bulunan bazı basın organlarında çıkan hakkındaki haberlere ise tepki gösterdi.

Eşmekaya şahsı hakkında yapılan eleştirilere ise sitemli cevap vererek oyuncularına sahip çıktı. “ Keçiörengücü maçı sonrasında bir gazetede hakkımda inanılmaz ağır eleştiriler yapılmaya başlandı. Hakkımda olur olmaz yazı yazan arkadaşın takımın hangi antrenmanına gelip izlediğini merak ediyorum. Beni ve oyuncularımı eleştirmek için önce takımı antrenmanda izlemesi gerekmiyor mu? Bir maçta kötü oynadık ve mağlubiyet aldık diye bu kadar ağır ithamlarda bulunması ne kadar doğru bunu kamuoyuna bırakıyorum. Keçiörengücü maçında iyi oynayamadık ve mağlup olduk bunu kabul ediyorum. Bütün sorumlulukta bana ait. Ben çıkıp bunu açık yüreklilikle söyleyebiliyorsam. Beni ve oyuncularımı maç sonrasında acımasızca eleştiren arkadaşımızda çıksın yazısının altına imzasını atsın. Kim olduğunu bilelim. Doğru olan bu değilmidir? Hangi basın kuruluşunda bu şekilde kimliğini saklayarak eleştiri yapılabilir mi? Ben ve futbolcularım elinden geleni yapıyor. Bir mağlubiyet sonrası ahkâm kesilmesi ben ve futbolcularımın yerden yere vurulmasını bir kenara bırakıp şahsımıza yapılan eleştirileri kesinlikle kabul etmiyorum. Ben Aksaraylım ve uzun yıllar Aksarayspor’da forma giydim. Son 1.5 yıldır takımımızda antrenörlük görevi yapıyorum. Görevimi elimden geldiğince en iyi şeklide yapmaya çalışıyorum. Benim nasıl bir yapıda olduğumu bütün Aksaray halkı biliyor. Ben Aksaray sokaklarında başım dik alnım açık gezebiliyorum. Ama ismi belli olmayan ve oturduğu yerde eleştiri yapan köşe yazarları ve muhabir arkadaşların sağduyulu olarak yazılarını yazmasını istiyorum. Şayet medeni cesareti varsa geçek kimliği ile yazılarını kamuoyu ile paylaşsın. Antrenmanlara gelmeyip sadece 1 maç izleyip oturduğu yerden yazı yazarak kamuoyunda beni ve oyuncularımı rencide etmeye hakkı yok. Eleştiri yapmasın demiyoruz ama takımı yakından takip edip ve kişisel haklarımıza dokunmadan eleştiri yapıldığında saygı ile karşılar ve hatta uyarıları için teşekkür ederiz. Ben ve oyuncularım bu ağır eleştirileri asla kabul etmiyoruz ve eleştirinin tozu kaçırılmamalı” dedi.
    aksarayulan
    aksarayulan

Rep Puanı : 6

Uğur Eşmekaya Eleştirilere Cevap Verdi Empty Geri: Uğur Eşmekaya Eleştirilere Cevap Verdi

Mesaj tarafından aksarayulan Perş. Nis. 02, 2009 8:43 am

ugur hoca iyi bir insan bazı yanlışlıklar yapabilir ama onu eleştirmek yerine sahip çıksak çok güzel olur pazar günü ugur hocaya destekliyelim HERŞEY AKSARAYSPOR İÇİN

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 6:02 pm